Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye » Genel Paylaşım » Serbest Konular » Referanduma Maliyeci Ne Diyor?

Referanduma Maliyeci Ne Diyor?

Referanduma Maliyeci Ne Diyor?

EVET

HAYIR

Boş oy vereceğim

Oy vermeyeceğim

Kararsızım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Bir C.tesi Ağus. 07, 2010 7:29 pm

Burak

Admin
Admin
Anayasanın bazı maddelerinde öngörülen değişiklik için 12 Eylül 2010 tarihinde yapılacak referandumda ne yönde oy kullanacaksınız?
Anketimiz Üstte.

________Dumlupınar Üniversitesi - Maliye________
Sevgi Anlaşmak Değildir, Maliyeci de Sevilir Smile

www.dpumaliye.tk

Sitemiz 2739 Gündür Yayında...

http://dpumaliye.forumm.biz

2 Geri: Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Bir C.tesi Ağus. 21, 2010 4:16 pm

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci
Öncelikle güzel bir şekilde kapsamlı araştırmak lazım ki bizler yani gençler için geleceğimiz için bu çok önemli... internette çeşitli şeyler var tabi ama çok azı objektif bence herkes kendi görüşüne göre gidiyor birşeyler sunuyor o gün geldiğinde sadece kendi kafamıza yatanı seçmeliyiz..o kesime yada bu kesme gıcıklıgımızdan değil ve ya baskalarının yönlendirmesiyle değil sadece kendi özgür irademizle düşünmeli öyle karar vermeliyiz... bu işin bencesi... Cool

3 Geri: Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Bir Paz Ağus. 22, 2010 9:35 pm

Burak

Admin
Admin
Tuncer demiş ki:Öncelikle güzel bir şekilde kapsamlı araştırmak lazım ki bizler yani gençler için geleceğimiz için bu çok önemli... internette çeşitli şeyler var tabi ama çok azı objektif bence herkes kendi görüşüne göre gidiyor birşeyler sunuyor o gün geldiğinde sadece kendi kafamıza yatanı seçmeliyiz..o kesime yada bu kesme gıcıklıgımızdan değil ve ya baskalarının yönlendirmesiyle değil sadece kendi özgür irademizle düşünmeli öyle karar vermeliyiz... bu işin bencesi... Cool

ne kadar bana laf vurmaya calışsanda benceside bu dostum Very Happy Very Happy

________Dumlupınar Üniversitesi - Maliye________
Sevgi Anlaşmak Değildir, Maliyeci de Sevilir Smile

www.dpumaliye.tk

Sitemiz 2739 Gündür Yayında...

http://dpumaliye.forumm.biz

4 Geri: Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Bir Ptsi Ağus. 23, 2010 12:45 am

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci
Burak demiş ki:
Tuncer demiş ki:Öncelikle güzel bir şekilde kapsamlı araştırmak lazım ki bizler yani gençler için geleceğimiz için bu çok önemli... internette çeşitli şeyler var tabi ama çok azı objektif bence herkes kendi görüşüne göre gidiyor birşeyler sunuyor o gün geldiğinde sadece kendi kafamıza yatanı seçmeliyiz..o kesime yada bu kesme gıcıklıgımızdan değil ve ya baskalarının yönlendirmesiyle değil sadece kendi özgür irademizle düşünmeli öyle karar vermeliyiz... bu işin bencesi... Cool

ne kadar bana laf vurmaya calışsanda benceside bu dostum Very Happy Very Happy

yanlış anlamışsın beni burak kimseye laf vurmak gibi bi niyetle yazmadım bu işin genel olarak düşüncem bencesi yani ''biz gençlerin böle düşünmesi lazım'' ana fikir bu... Cool

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]